قوانین و مقررات

«vidioto» یک سکوی نمایش درخواستی فیلم درخواستی هوشمند می‌باشد که امکان دسترسی به فیلم‌ها و سریال‌ها را از طریق اتصال به اینترنت توسط برخی از رایانه‌ها، تلفن‌های همراه، تبلت و سایر دستگاه‌های پخش‌کننده برای «مشترکین» یا «کاربران» خود فراهم می‌نماید.

در استفاده از سرویس اشتراکی «ویدیوتو» و خدمات عضويت مرتبط، «سرویس ویدیوتو»، «سرویس ما» یا «سرویس» به معنای خدمات ارائه شده برای تماشای محتوا توسط «سرویس ویدیوتو» از جمله تمامی ویژگی‌ها و قابلیت‌ها، توصیه‌ها و پیشنهادها، وب‌سایت، رابط کاربر، سامانه، اپلیکیشن، تمام نرم‌افزار، و محتوای نمایشی مرتبط با سرویس اشتراکی و خدمات عضويت «ویدیوتو» است.

سرویس «ویدیوتو» توسط شرکت «ویدیوتو» در جمهوری اسلامی ایران، به شما ارائه می‌گردد. استفاده شما از سرویس «ویدیوتو» مشروط به شرایط و قوانین آن می باشد.

هزینه اینترنت مصرفی ویدیوتو برای تمام اپراتورها نیم بها محاسبه می‌شود.

عضويت شما در «ویدیوتو» می‌تواند در فرم‌های مختلف و براساس انتخاب بسته‌های گوناگون (به عنوان مثال بسته روزانه، بسته ماهانه، و غیره) انجام گردد.

اشتراک شما ممکن است به طور خودکار تمدید شود. اگر تمدید اشتراک به صورت خودکار امکان پذیر باشد، این مورد در هنگام خرید اعلام خواهد شد. عضويت شما در «ویدیوتو» تا زمانی که توسط شما متوقف گردد، یا بدلیل عدم پرداخت هزینه سرویس متوقف گردد، ادامه خواهد داشت.

برای استفاده از «ویدیوتو» شما باید به وب‌سایت یا اپلیکیشن «ویدیوتو» دسترسی داشته باشید، و همچنین یک روش معتبر جهت پرداخت هزینه استفاده از سرویس (عضویت) را به انجام رسانید. شما می‌توانید روش پرداخت هزینه استفاده از سرویس را در صورت نیاز تغییر دهید یا به روزرسانی نمایید. شما همچنین می توانید جزئیات مربوط به اشتراک خود در سرویس «ویدیوتو» را با مراجعه به وب‌سایت و اپلیکیشن «ویدیوتو» و کلیک بر روی صفحه «پروفایل» خود مشاهده کنید.

توجه کنید که ترتیب گزینه های صفحه «پروفایل» در وب‌سایت و اپلیکیشن «ویدیوتو» امکان دارد بعد از هر بروزرسانی نرم افزار تغییر یابد.
سیستم هوشمند «ویدیوتو» به گونه‌ای طراحی و پیاده‌سازی گردیده است که بتواند براساس سرعت اینترنت یک مشترک، محتوای ممتاز «ویدیوتو» را با بهترین کیفیت پخش و در اختیار مشترک خود قرار داده و بدینوسیله بتواند در کاهش هزینه اینترنت شخصی مشترک فوق نقش مهمی را ایفا نماید.

«ویدیوتو» ممکن است با اختیار شخصی، دوره‌های اشتراک رایگان یا ترفیعات و جوایز برای استفاده و تبلیغ از سرویس «ویدیوتو» برای برخی از مشترکین کنونی یا مشترکین جدید خود، یا کاربران شرکا و پیمانکاران تجاری خود، را در هر مقطع زمانی ارائه نماید.

به همین ترتیب، «ویدیوتو» حق تصمیم گیری در مورد لغو دوره های اشتراک رایگان یا ترفیعات و جوایز برای برخی از اعضا را به دلیل عدم واجد شرایط بودن، سوء استفاده، جعل، یا دلایل دیگر را دارا می‌باشد.

پرداخت هزینه اشتراک: شما مسئول پرداخت هزینه اشتراک برای سرویس «ویدیوتو» و هر گونه هزینه‌های دیگری که ممکن است در ارتباط با استفاده شما از سرویس «ویدیوتو»، از جمله مالیات و هزینه سرویس تراکنش یا سایر هزینه‌های مربوط به پردازش روش پرداخت و دیگر هزینه‌های پرداختی مرتبط، می‌باشید.

پرداخت هزینه اشتراک شما از منبع مالی شما و از طریق روش پرداخت انتخابی شما بصورت خودکار انجام می‌گیرد. جزئیات مربوط به پرداخت هزینه اشتراک خود برای سرویس «ویدیوتو» را با مراجعه به وب‌سایت و اپلیکیشن «ویدیوتو» و کلیک بر روی صفحه «پروفایل» خود مشاهده کنید.

روش پرداخت: شما می توانید روش پرداخت صورت‌حساب خود را با مراجعه به وب‌سایت و اپلیکیشن «ویدیوتو» و کلیک بر روی صفحه «پروفایل» خود تغییر دهید.

اگر پرداخت صورت‌حساب شما به دلیل انقضا کارت یا منبع پرداخت، عدم وجود وجه پرداختی کافی و یا هر مانع دیگری با موفقیت صورت نگرفت، و شما روش یا منبع پرداخت خود را جهت پرداخت موفقیت آمیز تغییر ندهید و یا اشتراک خود در سرویس «ویدیوتو» را لغو نکنید، «ویدیوتو» ممکن است دسترسی شما به سرویس «ویدیوتو» را تا زمانی‌که پرداخت‌های الزامی به طور کامل انجام گیرد را متوقف نماید.

هنگامی که روش پرداخت با تمدید خودکار خود را بروزرسانی می‌کنید، به «ویدیوتو» اجازه می‌دهید که بصورت خودکار استمرار به دریافت هزینه اشتراک شما برای سرویس «ویدیوتو» نماید. مسئولیت پرداخت هرگونه هزینه اشتراک که قبل از بروزرسانی روش پرداخت شما پرداخت نگردیده است همچنان با شما می‌باشد.

بروزرسانی یا تغییر روش پرداخت شما ممکن است هزینه‌های خاصی مانند هزینه سرویس تراکنش یا سایر هزینه های مربوط به پردازش روش پرداخت شما برای شما به همراه آورد. برای جزئیات بیشتر به ارائه دهنده سرویس روش پرداخت خود مراجعه کنید.


تغییرات در قیمت ها و بسته های سرویس: «ویدیوتو» ممکن است بسته‌های سرویس و قیمت سرویس‌های خود را در زمان های گوناگون تغییر دهد. اطلاعات مربوط به تغییر قیمت سرویس‌ها یا تغییرات در بسته‌های سرویس در وب‌سایت و اپلیکیشن «ویدیوتو» اعلام می‌گردند.

حداقل سن برای عضویت در سرویس ویدیوتو هجده (۱۸) سال میباشد. افراد زیر سن هجده (۱۸) سال می‌توانند با رعایت رده‌ی سنی فیلم‌ها از این سرویس استفاده نمایند.

سرویس «ویدیوتو» و هر محتوایی که از طریق سرویس مشاهده می‌کنید فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما است. در طول اشتراک شما در «ویدیوتو» ، شما دارای یک مجوز محدود، غیر انحصاری، و غیر قابل انتقال برای دسترسی به سرویس «ویدیوتو» و مشاهده محتوای «ویدیوتو» می‌باشید. بجز مجوز محدودی که در بالا ذکر گردید، هیچ محتوا، حقوق، عنوان، انحصار، یا مالکیت به شما تعلق نخواهد گرفت. شما ضمن موافقت با شرایط مذکور، متعهد هستید که از سرویس «ویدیوتو» در اماکن عمومی و برای اجرای عمومی استفاده نکنید.

تعداد دستگاه هایی که شما به طور همزمان می توانید جهت تماشای محتوای سرویس «ویدیوتو» استفاده کنید بستگی به بسته سرویس اشتراکی شما دارد. «ویدیوتو» به طور مرتب تغییرات و بروزرسانی‌های گوناگونی را در سرویس خود اعمال می‌کند که می‌تواند شامل تغییرات و بروزرسانی تمامی یا قسمتی از محتوای موجود گردد.
علاوه بر این، «ویدیوتو» مستقیما کیفیت، کمیت و جنبه‌های مختلف سرویس خود را بررسی می‌کند. این بررسی در برگیرنده وب‌سایت، اپلیکیشن، رابط‌ کاربر، ویژگی‌های تبلیغاتی و در دسترس بودن محتوای و غیره است. شما ضمن موافقت با شرایط مذکور، متعهد هستید که از سرویس «ویدیوتو» و تمام ویژگی‌ها و قابلیت‌های مرتبط با آن تحت قوانین و مقررات مربوطه در جمهوری اسلامی ایران، و همچنین سایر محدودیت‌های استفاده از سرویس یا محتوای «ویدیوتو»، استفاده نمایید.

شما ضمن موافقت با شرایط مذکور، متعهد هستید که مجاز نمی‌باشید که محتوا و اطلاعات موجود در سرویس «ویدیوتو»، و اطلاعاتی که از طریق سرویس «ویدیوتو» دریافت می‌شود را دانلود، بایگانی، پخش، ویرایش، نمایش، انتشار، واگزاری، ارائه به فروش، یا ارائه به استفاده کنید (به جز مواردی که اجازه نامه مورد نیاز صریحا و بصورت مکتوب توسط «ویدیوتو» صادر گردیده است). شما همچنین ضمن موافقت با شرایط مذکور، متعهد هستید که مجاز به تولید محتوا و تولید اطلاعات مشتق شده از محتوا و اطلاعات از طریق سرویس «ویدیوتو» نمی‌باشید.

شما ضمن موافقت با شرایط مذکور، متعهد می‌شوید که هیچکدام از سیستم‌ها و نرم‌افزارهای محافظتی سرویس «ویدیوتو» را دور نمی‌زنید، حذف نمی‌کنید، تغییر نمی‌دهید، غیرفعال نمی‌کنید، گمراه نمی‌کنید، دستکاری نمی‌کنید، و تخریب یا خنثی نمی‌کنید. شما ضمن موافقت با شرایط مذکور، متعهد هستید که مجاز نیستید که از ربات، اسکرپر یا دیگر ابزارهای فنی خودکار و غیرخودکار برای دسترسی به سرویس «ویدیوتو» یا سایر محتوا و محصولات یا فرایندهای قابل دسترسی از طریق سرویس «ویدیوتو» استفاده کنید، یا با وارد کردن کد و برنامه های نرم افزاری خودکار و غیرخودکار برای کدشکنی، مهندسی معکوس، تغییر، گمراه سازی، دستکاری یا جداسازی نرم‌افزار، محتوا، محصولات یا فرایندهای سرویس «ویدیوتو»، یا استخراج اطلاعات و فرایندهای سرویس «ویدیوتو» اقدام کنید.

علاوه بر این، شما ضمن موافقت با شرایط مذکور، متعهد هستید که مجاز به بارگزاری محتوا، ارسال پست الکترونیکی، یا هر گونه مرسولات که برای قطع، نابود کردن یا محدود کردن قابلیت هر گونه نرم‌افزار یا سخت‌افزار کامپیوتر یا تجهیزات مخابراتی مرتبط با سرویس «ویدیوتو» طراحی شده است، از جمله هر گونه ویروس یا کدهای نرم افزاری، فایل‌ها و برنامه‌های کامپیوتری نیستید.
اگر شما شرایط استفاده از سرویس «ویدیوتو» و خدمات اشتراک آن را نقض کنید یا در استفاده غیرقانونی یا جعلی از این سرویس مشارکت داشته باشید، نه تنها استفاده شما از سرویس «ویدیوتو» متوقف یا محدود خواهد گردید، بلکه اقدام به پیگرد قانونی نیز خواهد شد. در موارد بالا، هزینه های اشتراک شما، اگر پرداخت گردیده باشند، چه بصورت کامل یا بصورت جزئی غیر قابل برگشت (بازپرداخت) یا بستانکاری (اعتبار) خواهند بود. کیفیت نمایش محتوای سرویس ویدیوتو در دستگاه‎‌های مختلف (رایانه‌ها، تلفن‌های همراه، تبلت و سایر دستگاه‌های پخش کننده) متفاوت می‌باشد که بستگی به عوامل مختلفی مانند موقعیت مکانی شما، پهنای باند یا سرعت اتصال اینترنتی شما دارد.

دستری به محتوی HD، Full HD، Ultra HD و HDR بستگی به خدمات اینترنت شما و قابلیت‌های دستگاه پخش کننده شما دارد. تمامی محتوای سرویس «ویدیوتو» همیشه در همه فرمت‌های موجود مانند HD، Full HD، Ultra HD و HDR در دسترس نمی‌باشد. با توجه به بسته سرویس اشتراکی شما، ممکن است که محتوای مورد نظر را در فرمت خاصی دریافت کنید. تنظیمات اولیه و پیش فرض پخش فیلم در شبکه های مخابراتی شامل فرمت های HD، Full HD، Ultra HD و HDR نمی‌باشند.

حداقل سرعت اتصال اینترنتی برای کیفیت استاندارد ۰٫۵ مگابایت در ثانیه است. توصیه می‌کنیم که یک اتصال سریع‌تر اینترنتی برای کیفیت بهتر ویدئو تهیه کنید. نرم افزار «ویدیوتو» به گونه ای طراحی گردیده است تا امکان مشاهده محتوای موردنظر از طریق رایانه‌ها، تلفن‌های همراه، تبلت و سایر دستگاه های پخش‌کننده برای «مشترکین» یا «کاربران» سرویس ویدیوتو فراهم گردد. نرم افزار «ویدیوتو»، با ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن، ممکن است برای دستگاه‌ها و سیستم‌های مختلف متفاوت باشد. استفاده از سرویس «ویدیوتو» بستگی به دستگاه و سیستم مورد استفاده شما، ممکن است نیاز به استفاده از نرم‌افزارها و مجوزهای ثالث داشته باشد.

طراحی و ساختار نرم افزار «ویدیوتو» به گونه‌ای است که نسخه‌های بروزرسانی شده نرم‌افزار «ویدیوتو» و افزارهای ثالث مربوطه را، با توجه به دستگاه و سیستم مورد استفاده کاربر، بصورت خودکار دریافت گردد.
قانون حاکم: شرایط استفاده از سرویس «ویدیوتو» و خدمات اشتراک آن بر طبق قوانین و مقررات مربوطه در جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

این شرایط در برگیرنده هیچگونه محدودیتی بر یا مغایرتی با حقوق حمایت از مصرف کننده تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران نمی‌باشد. قوه قهریه و اتفاقات غیر قابل پیش بینی: «ویدیوتو» هیچ مسئولیت و تعهدی در قبال کاربر (مشترک) به دلیل تاخیر در یا عدم انجام هر گونه تعهدی که در اثر قوه قهریه و اتفاقات طبیعی غیر قابل پیش‌بینی شده مانند طوفان، زلزله، آتش‌سوزی، تلفات، اعتصاب، قطع برق، اشکالات ماهواره، اخراج، ورشکستگی، اختلافات کار و شغلی، اختلال در امور اداری، شورش، جنگ، اضطرار و اختلال کشوری و ملی، اقدامات دولتی، تحریم از سوی مراجع بین المللی یا کشورهای دیگر، یا سایر مواردی که فراتر از کنترل «ویدیوتو» می‌باشد، ندارد.

محتوای ناخواسته: «ویدیوتو» محتوا یا ایده های ناخواسته را قبول نمی‌کند و بابت شباهت محتوا، محصولات، فرایندها، قابلیت‌ها، نرم افزار، مطالب، سیستم‌ها، گزینه‌ها، ویرایش، طراحی، بازاریابی و تبلیغات، و دیگر موارد تجاری و اجرایی خود با مطالب یا ایده های ارسال شده به «ویدیوتو»، یا با مطالب یا ایده‌های دیگر در هر رسانه ای، مسئولیت نمی‌پذیرد.

پشتیبانی کاربران: برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات «ویدیوتو» و ویژگی‌های آنها، و اگر نیاز به کمک دارید، خواهشمندیم به «ارتباط با ما» در وب‌سایت و اپلیکیشن «ویدیوتو» مراجعه کنید. اعتبار شرایط: اگر هرگونه از شرایط ذکر شده جهت استفاده از خدمات اشتراک در سرویس «ویدیوتو» غیرقانونی، یا غیرقابل اجرا، یا بدون اعتبار باشد، مقررات و شرایط باقیمانده در این نوشتار قابل اجرا خواهند بود.

تغییرات در شرایط عضویت: «ویدیوتو» ممکن است شرایط اشتراک در سرویس «ویدیوتو» را در هر زمان تغییر دهد. اطلاعات مربوط به تغییر شرایط در وب‌سایت و اپلیکیشن «ویدیوتو» اعلام می‌گردند. ارتباطات الکترونیکی: «ویدیوتو» فقط به صورت الکترونیکی و از طریق ایمیل یا پیامک با شما تماس می‌گیرد. ارتباطات «ویدیوتو» با شما در مورد عضویت، ثبت نام، روش پرداخت، صورتحساب، تغییر رمز عبور، تأیید یا لغو سرویس، اعلان‌ها، تبلیغات، و امثالهم خواهند بود.