درباره ما

مارلیک تصویر یک شرکت فیلمسازی است که بر تولید و پخش آثار داخلی و خارجی با کیفیت و محتوای منحصر به فرد و الهام بخش تمرکز دارد. این شرکت در تاریخ 1380/11/3 شمسی تاسیس گشته و گام های مثبتی در جهت تولید و هدف قرار دادن آثار نویسندگان و کارگردانان منتخب و سازندگان فیلمهای مستند از جوامعی که به طور سنتی در صنعت فیلم کمتر نمایان هستند برداشته است. قابل ذکر است سامانه نمایش درخواستی اشتراكي ایراني (VOD ویدیوتو که یک پلتفرم آنلاین برای پخش فیلم سریال فیلم تئاتر و انیمیشنهای ایرانی و خارجی است از زیر مجموعه های شرکت مارلیک تصویر میباشد.

 

معرفی ویدیوتو

در ویدیوتو پروفایل جامعی برای تمام فیلم های تولید شده توسط شرکت مادر مارلیک فیلم وجود دارد صفحهٔ هر فیلم شامل اطلاعات جامعی همچون نام کارگردان، نویسنده، بازیگران، سال ساخت، ژانر امتیاز IMDB، کاور و همچنین اسکرین شاتهایی از لحظات فیلم است که در کنار آن توضیحاتی فارسی در رابطه با داستان آن نیز درج شده است.

شایان ذکر است علاوه بر فیلم، ویدیوتو سریال هایی با کیفیت ساخت و پخش در داخل و خارج کشور نیز بر روی پلتفرم خود بارگذاری نموده که همگی از تولیدات شرکت مادر مارلیک فیلم می باشند و صفحه هر سریال نیز همانند صفحات فيلم ها شامل اطلاعات جامعی همچون نام کارگردان ،نویسنده، بازیگران، سال ساخت، ژانر، امتیاز IMDB، کاور و همچنین اسکرین شاتهایی از لحظات سریال است که در کنار آن توضیحاتی فارسی در رابطه با داستان آن نیز درج شده است.

بی راه نگفته ایم اگر ادعا کنیم تیم مارلیک فیلم در زمینه هنرهای نمایشی به ویژه هنر تئاتر با تولید بیش از دویست اثر نمایشی نه تنها هیچ پروژه ی ناموفقی نداشته بلکه تمامی آثار از نظر گروه اجرایی و بازیگری، تعداد مخاطب و میزان فروش ابعاد هنری و تولیدی، نحوه ی اجر، خلاقیت و نوآوری، منحصر به فرد و صاحب رکورد میباشند.

ویدیوتو یک سامانه نمایش درخواستی VOD اشتراکی با محتوای ایرانی در زمینه ی نمایش فیلم سریال انیمیشن و تئاتر است که به عنوان یکی از محصولات شرکت فیلم سازی مارلیک فیلم و با هدف ایجاد بستری جهت نمایش خانگی تولیدات شرکت مادر و دیگر شرکت ها تاسیس گشته است.

خط مشی ویدیوتو

ما نیازهای قابل اجرای مشترکین را به عنوان رسانه ای تصویری برآورده می کنیم و به طور مداوم فرآیندهایمان را بهبود می دهیم تا منجر به افزایش رضایت مشترکین و وفاداری شود. ساخت برنامه های محتوا محور با گروهای کوچک و چابک بر اساس سفارش مشترکین Make to order MTO) مهندسی بر اساس سفارش مشتركين Engineer to Order ETO) کاهش هزینه ها از طریق افزایش راندمان افزایش ظرفیت واحدها استفاده بهینه از امکانات موجود و اختصاص منابع مورد نیاز جهت تحقق اهداف کیفی از جمله سیاست های ویدیونو و شرکت مادر مارلیک فیلم می باشد.

چشم انداز

در ویدیو تو بر آنیم تا کلیشه ها را کنار گذاشته و بر اساس نوگرایی و جوان گرایی عمل نماییم که از جمله این سیاست ها می توان به ساخت برنامه هایی با نیروهای جوان و نخبه برپایه تولید محتوا در جهت بهبود سطح زندگی در جامعه از طریق بالا بردن فرهنگ و سود رساندن مستقیم به مشترکین با هدف جذب مخاطبین تلویزیون در کلیه کشورها به عنوان سازمانی محبوب و قابل اعتماد اشاره نمود.